بهترین نرم افزار های آنتی ویروس برای کسب و کار ها در سال ۲۰۱۷

امروز با مقاله ای جالب و منحصر به فرد در مورد آنتی ویروس های برتر سال ۲۰۱۷ در دات ایران میزبان شما هستیم .

نرم افزار آنتی ویروس قابل قبول اولین گام در محافظت از سخت افزار ، اطلاعات ، ایمیل ها ، محیط های مجازی و اطلاعات اختصاصی شرکت شما می باشد.

هنگامی که ما با متخصصان فناوری اطلاعات در مورد نحوه انتخاب یک راه حل امنیتی صحبت کردیم، بزرگترین نگرانی آنها کنترل بود.

مهم نیست اگر یک محصول در تست تشخیص بدافزار دو امتیاز بالاتر از دیگر محصولات را بدست آورد ، آنها می دانند که می توانند  نرم افزار حفاظت خود را برای مدیریت سطح امنیتی که می خواهند تنظیم کنند.

بنابراین ما محصولاتی را با کنترل های مدیریت متمرکز قدرتمند که می توانند در محل و یا از راه دور به منظور مدیریت و نظارت بر امنیت پایدار مورد استفاده قرار گیرند، مورد بررسی قرار دادیم. با دات ایران همراه باشید

از لحاظ تاریخی، نرم افزار آنتی ویروس یک برنامه بود. با این حال، محافظ ها برای ارائه حفاظت از پایانه کامل و یا مدیریت ، با تهدید یکپارچه (UTM) همراه هستند، بنابراین ویژگی های امنیتی در کنار توابع مدیریت شامل می شوند.

راهکارها شامل نرم افزارهای ضد ویروس هستند ، اما ممکن است شامل ضد اسپم، فیلتر محتوا، حفاظت از ایمیل، امنیت تلفن همراه، امنیت داده ها ، مدیریت فایروال ، جلوگیری از نفوذ و موارد دیگر نیز باشد.

اگر شما نیاز دارید فقط چند کامپیوتر و یا لپ تاپ و شاید تعداد انگشت شماری از تلفن های همراه را امن کنید ، اکثر شرکت های امنیتی بزرگ اینترنت نسخه هایی ارائه می دهند که مدیریت عملیات های کوچکتر را انجام می دهند و به شما در ایمن کردن دستگاه هایتان کمک می کنند.

دات ایران در این مورد به شما  محصولات شرکت هایی مانند Kaspersky ، Eset ، Avira و یا  G Data را پیشنهاد می کند (محصولاتی که دات ایران نیز آنها را پشتیبانی می کند ) .

ترجمه و انتشار : Erosin در دات ایران – بزرگترین مرکز فروش آنتی ویروس های اورجینال

 

 

دات ایران

دات ایران