آنتی ویروس ایست ESET NOD32

متخصصین شرکت “ESET” بطور بسیار دقیق نحوه عملکرد، نوع حمله، الگوهای ویروسی، الگوریتمهای مورد استفاده و سایر پارامترهای مهم را در فایلهای ارسالی بررسی می نمایند و در صورت نیاز هوش مصنوعی و مخزن ویروس نرم افزار را به منظور حفاظت در مقابل آلودگی موردنظر روزآمد می نمایند. بسته های روزآمدی در کمترین حجم ممکن و بطور بهینه تولید و عرضه می گردد تا کلیه کاربران در سراسر جهان براحتی دریافت و بدون افت سرعت از آنها استفاده نمایند.
تکنولوژی “ThreatSense.Net” یک سامانه جمع آوری به هنگام فایلهای مشکوک ارسالی (توسط هوش مصنوعی نرم افزارهای امنیتی شزکت “ESET” در سراسر جهان) به لابراتوارهای فنی شرکت “ESET” می باشد. متخصصین و کارشناسان فنی این شرکت پس از دریافت نمونه های مذکور شروع به بررسی، شبیه سازی، رفتار شناسی و گستردگی آنها نموده و در صورت تشخیص آلودگی در کمترین زمان ممکن اقدام به روزآمدی مخزن ویروس نرم افزار می نمایند.
شرکت “ESET” با پشتوانه بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه طراحی و مهندسی نرم افزارهای امنیتی محصولات قدرتمندی را برای حفاظت از رایانه ها ارائه نموده است: بالاترین میزان عملکرد – ایجاد حفاظت کامل و یکپارچه با بالاترین سرعت و کمترین استفاده از منابع سیستمی و عدم ایجاد سربار در عملکرد سیستم. هوش مصنوعی – گارد حفاظتی قدرتمند و مجهز به فنآوری هوش مصنوعی منحصر به فرد جهت شناسایی بدافزارها و کدهای مخرب ناشناخته. کاربری آسان – استفاده از رابط گرافیکی قابل فهم و ساده و کاهش پنجره های هشدار به منظور صرفه جویی در زمان کاربر و افزایش راندمان سیستم.

eset

[wptab name=’ESET NOD32 Antivirus 10′]ایست آنتی ویروس ۱۰

ایست آنتی ویروس نود۳۲ ESET NOD32 Antivirus با بهره گیری از لایه های حفاظتی متعدد و تکیه بر هوش مصنوعی قدرتمند خود و با ترکیبی از ماژول ها، امنیت کاملی را برای رایانه فراهم می نماید. ایست آنتی ویروس نود۳۲ ESET NOD32 Antivirus با کمترین استفاده از منابع سیستم و ارائه بالاترین سطح امنیت کارایی فوق العاده خود را در حفاظت از رایانه ها در مقابل کلیه بدافزارها، کدهای مخرب و… به اثبات رسانده است.
آنتی ویروس و ضد جاسوس در ایست آنتی ویروس نود۳۲ ESET
ضد فیشینگ در ایست آنتی ویروس نود۳۲ ESET
کنترل دستگاه ها در ایست آنتی ویروس نود۳۲ ESET
حالت بازی در ایست آنتی ویروس نود۳۲ ESET
اسکن قدرتمند ابری در ایست آنتی ویروس نود۳۲ ESET
محافظت در فیس بوک و تویتر در ایست آنتی ویروس نود۳۲ ESET[/wptab]
[wptab name=’Eset Smart Security 9′]ایست اسمارت سکیوریتی ۱۰

آنتی ویروس ایست اسمارت سکیوریتی ESET Smart Security با بهره گیری از لایه های حفاظتی متعدد و تکیه بر هوش مصنوعی قدرتمند خود و با ترکیبی از ماژول ها، امنیت کاملی را برای رایانه فراهم می نماید.آنتی ویروس ایست اسمارت سکیوریتی ESET Smart Security با کمترین استفاده از منابع سیستم و ارائه بالاترین سطح امنیت کارایی فوق العاده خود را در حفاظت از رایانه ها در مقابل کلیه بدافزارها، کدهای مخرب و… به اثبات رسانده است.
آنتی ویروس و ضد جاسوس در ایست اسمارت سکیوریتی ESET
ضد فیشینگ در ایست اسمارت سکیوریتی ESET
کنترل دستگاه ها در ایست اسمارت سکیوریتی ESET
حالت بازی در ایست اسمارت سکیوریتی ESET
اسکن قدرتمند ابری در ایست اسمارت سکیوریتی ESET
محافظت در فیس بوک و تویتر در ایست اسمارت سکیوریتی ESET
سیستم ردپای کوچک در ایست اسمارت سکیوریتی ESET
ضد سرقت در ایست اسمارت سکیوریتی ESET
دیوار آتش شخصی در ایست اسمارت سکیوریتی ESET
کنترل والدین در ایست اسمارت سکیوریتی ESET
ضد هرزنامه در ایست اسمارت سکیوریتی ESET[/wptab]
[wptab name=’Eset Mobile Security For Android’]ایست موبایل سکیوریتی برای اندروید

حفاظت کامل از هر آنچه در دستگاه های تلفن همراه خود ذخیره نموده اید را با نرم افزار ESET Mobile Security در اختیار داشته باشید. این محصول با استفاده از اسکنر قدرتمند و هوش مصنوعی منحصر به فرد و در اختیار داشتن ماژولهای ضد هرزنامه و ضد سرقت و… امنیت یکپارجه ای را برای کاربران فراهم می نماید.
مدیریت و کنترل از راه دور در ایست موبایل سکیوریتی ESET
تشخیص و شناسایی نرم افزار های مخرب در ایست موبایل سکیوریتی ESET
ضد فیشینگ و شناسایی سایت های مخرب در ایست موبایل سکیوریتی ESET
ضد سرقت و پیدا کردن گوشی از طریق اینترنت در ایست موبایل سکیوریتی ESET[/wptab]

[end_wptabset]
[end_wptabset]
[end_wptabset]

دات ایران

دات ایران